Klaudia z "True Love" zaskoczyła wszystkich! Takiej zmiany nikt się nie spodziewał

"True Love". Klaudia Majchrzak
"True Love". Klaudia Majchrzak
Źródło: Player
Klaudia Majchrzak dała się poznać widzom w pierwszym sezonie "True Love". Choć początkowo nic nie wskazywało na to, że znajdzie w programie miłość, do finału dotarła u boku Maksyma. Zakochani wciąż są razem, a o zmianach w swoim wspólnym życiu chętnie opowiadają za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno Klaudia pokazała się fanom w zupełnie nowym wydaniu!

Klaudia Majchrzak dołączyła do ekipy programu "True Love" znacznie później. Początkowo nie czuła się w willi pewnie i wydawało się, że do Polski wróci bez miłości. Nic bardziej mylnego! Z czasem coraz lepszy kontakt łapała z Maksymem, którego rokująca relacja z Oliwią została brutalnie zakończona. Obojgu wyszło to na dobre, bowiem program opuścili już razem! Co u nich słychać?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Klaudia Majchrzak zaprezentowała efekty metamorfozy

W życiu Klaudii w ostatnim czasie sporo się działo. Uczestniczka po dłuższej przerwie powróciła do działalności w mediach społecznościowych. Pochwaliła się zmianą pracy, z której jest bardzo zadowolona, ale nie wszystko potoczyło się po jej myśli. Klaudia poinformowała internautów, że jej pies ma spore problemy zdrowotne. Zwierzę cierpiało na częściowy paraliż i niezbędne były drogie badania, na które para wydała kilka tysięcy. Ostatecznie, za namową internautów, uczestniczka "True Love" założyła zbiórkę, dzięki czemu mogła sfinansować leczenie.

Na ten moment stan zdrowia pieska uległ poprawie, o czym Klaudia na bieżąco informuje internautów. Kobieta bardzo przeżyła problemy zdrowotne zwierzęcia, ale sama również powoli wraca do normalności. Niedawno opublikowała efekt metamorfozy, której się poddała. Tym razem postanowiła na zmianę koloru włosów! Zniknęły ciemne barwy, a na ich miejscu pojawił się blond. Czy uczestniczka show jest zadowolona ze zmiany?

Baaaardzo. Na filmiku z dzisiaj akurat dwudniowe, nieułożone, ale zdecydowanie lepiej się czuje. Kiedyś miałam ultra długie. Dopiero teraz zrozumiałam, że nie tędy droga
- wyjaśniła.
"True Love". Klaudia Majchrzak
"True Love". Klaudia Majchrzak
Źródło: Instagram

Klaudia nie kryje wdzięczności za to, co otrzymała od internautów w kryzysowym momencie. Wsparcie, które jej okazali, gdy pies zachorował, było nieocenione.

"Coś bym napisała tutaj mądrego, ale jestem chora i nic mi do głowy nie przychodzi. Napiszę wam zatem podziękowania. Dziękuje za każdy wkład w zdrowie Molki. Lalka zaczyna biegać przy użyciu 3 łapek i to chyba najlepszy widok, który mogłabym sobie na tę chwilę wymarzyć" - napisała.

"True Love". Klaudia i Maksym wciąż są razem?

W finale "True Love" znaleźli się m.in. Klaudia i Maksym. Ich relacja była dosyć nietypowa. Początkowo wydawało się, że nie połączy ich nic więcej niż ewentualnie programowa przyjaźń. Z biegiem czasu skorupa, którą zbudowała wokół siebie Klaudia, zaczęła pękać i okazało się, że poczuła do mężczyzny coś więcej. Choć finał "True Love" nie przebiegł zgodnie z ich planem, bowiem poligraf ocenił, że nie połączyło ich coś więcej, to nie przeszkodziło uczestnikom budować relacji po powrocie do kraju.

Ku zaskoczeniu wszystkich, w tym współmieszkańców kolumbijskiej willi, Klaudia i Maksym szybko razem zamieszkali. Mimo że w programie niejednokrotnie kłócili się na tematy związane ze sprzątaniem, w codziennym życiu najwyraźniej nie wpływa to na ich szczęście.

W ostatnim czasie Klaudia stała się znacznie mniej aktywna w sieci. Na początku grudnia zrobiła wyjątek i zamieściła na instagramowym profilu kilka relacji ze wspólnych zakupów. Przyznała, że udali się do galerii handlowej po marynarkę, a Maksym mierzy już kolejną parę spodni. Co u nich słychać?

Klaudia przeprosiła internautów za nieobecność i wyznała, że w ich życiu zaszło sporo zmian. Szczególnie w jej, bowiem w najbliższym czasie rozpoczyna nową pracę.

"Mamy bardzo dużo rzeczy na głowie. Ja jutro zaczynam nową pracę. Nie chwaliłam się, bo do ostatniego momentu się tym stresowałam, nie wiedziałam, jak to wyjdzie. Coś więcej wam opowiem po weekendzie może" - powiedziała Klaudia.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości